MENU

3 Μαΐου 2023 Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αυτοί είναι οι υποψήφιοι βουλευτές των κομμάτων στην Αχαΐα στις εκλογές του Μαΐου Views: 312 Ειδήσεις, Επικαιρότητα, Πάτρα/Δυτ. Ελλάδα, Πολιτική

Αυτοί είναι οι υποψήφιοι βουλευτές των κομμάτων στην Αχαΐα στις εκλογές του Μαΐου

Advertisement

Αυτή είναι η τελική λίστα των υποψηφίων βουλευτών στην Αχαΐα όλων των κομμάτων στις εκλογές της 21ης Μαΐου

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Μιχαήλ
  2. ΓΙΑΝΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Νικολάου
  3. ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Αποστόλου
  4. ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
  5. ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Ιωάννη
  7. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λυκούργου
  8. ΤΡΑΧΗΛΗ ΑΘΗΝΑ του Ευαγγέλου
  9. ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου
  10. ΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  11. ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αθανασίου
  12. ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ του Ασημάκη

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου
  3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Χαράλαμπου
  4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου
  5. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου
  6. ΜΑΜΜΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Θεοδώρου
  7. ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  8. ΜΠΑΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)-ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου
  10. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Νικολάου
  11. ΣΤΕΦΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
  12. ΤΣΟΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Βασιλείου

ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής

  1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  2. ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεώργιου
  3. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  4. ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανάσιου
  5. ΛΟΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ευαγγέλου
  6. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Νικολάου
  7. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
  8. ΜΠΕΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  9. ΝΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  10. ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Μιχαήλ
  11. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Γρηγορίου
  12. ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Γεωργίου
  3. ΓΑΛΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Παναγιώτη
  4. ΓΚΕΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Διονυσίου
  5. ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευθυμίου
  6. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
  7. ΜΑΡΜΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  8. ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
  9. ΞΥΔΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  10. ΠΑΝΑΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ιωάννη
  11. ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  12. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θεοδώρου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

  1. ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΚΙΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κυριάκου
  5. ΛΑΪΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Συμεών
  6. ΜΟΣΧΟΥ ΦΛΩΡΑ του Βασιλείου
  7. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Δημητρίου
  9. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου
  10. ΤΕΛΙΟΡΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του Τριαντάφυλλου
  11. ΦΡΑΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  12. ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου

ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ

  1. ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΗΣ) του Γεωργίου
  2. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  3. ΔΑΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του Δημητρίου
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  5. ΔΙΠΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Ιωάννη
  6. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ (ΜΑΡΙΛΙΑΝΑ) του Στέφανου
  7. ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ηλία
  8. ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη
  9. ΜΠΕΚΙΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του Ανδρέα
  10. ΠΕΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  11. ΠΗΛΙΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δονάτου
  12. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αθανασίου

ΕΝΩΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΓΚΙΤΣΑΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Νικολάου
  3. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του Νικολάου
  4. ΖΑΓΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου
  5. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Ασημάκη
  6. ΤΙΦΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Λαζάρου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

  1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Απόστολου
  2. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Λεωνίδα
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου
  4. ΨΥΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΜΙΚΡΩΝΗΣ-ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Ξενοφώντος

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΗΛΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Μιχαήλ
  3. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη
  4. ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Παναγιώτη
  5. ΚΑΡΑΜΠΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
  6. ΚΟΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  7. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ του Θεοδώρου
  8. ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  9. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου
  10. ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνα
  11. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωτηρίου

Κίνημα 21

  1. ΜΠΑΡΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
  2. ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

ΚΙΝΗΜΑ ΦΤΩΧΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ

  1. ΜΠΑΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Νίκου

ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Θάνος Τζήμερος-Φαήλος Κρανιδιώτης

  1. ΓΚΕΜΑΛΟΓΛΟΥ ΦΛΩΡΑ του Δημοσθένη
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

ΝΙΚΗ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αντωνίου
  2. ΓΚΟΥΡΒΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  3. ΔΡΑΚΟΥΛΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Δημητρίου
  5. ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αντωνίου
  6. ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Διονυσίου
  7. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αναστάσιου
  8. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Μιχαήλ
  9. ΧΑΣΟΜΕΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αναστασίου
  10. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΞΙΩΝ – ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννου
  2. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνστανττίνου
  3. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα
  5. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του Διονυσίου

ΒΟΡΕΙΑ ΛΕΓΚΑ – ΚΡΑΜΑ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Χαράλαμπου
  2. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του Γερασίμου
  4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΟΑΚΚΕ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ

  1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του Παναγιώτη

ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικόλαου

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

  1. ΑΒΡΑΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου
  2. ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  3. ΓΕΡΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Νικολάου
  4. ΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία
  5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
  6. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
  3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Σωκράτη
  4. ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Θεοφάνη
  5. ΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΗ του Γεωργίου
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αριστείδη
  7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Διονυσίου

ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (Τ.ΟΛ.ΜΑ)

  1. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Παναγιώτη
  2. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΛΙ) του Χρήστου
  3. ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ

  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  2. ΛΟΥΡΑΝΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Μιχαήλ
  3. ΜΕΧΛΙΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΜΗΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  5. ΧΑΛΔΕΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αχιλλέα

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

  1. ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΞΑΝΑ

  1. ΒΑΡΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Βασίλειου

ΚΑΠΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ

  1. ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

ΠΝΟΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ-Δημήτριος Κούβελας

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του Γεωργίου

ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ

  1. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημήτριος

Οικολόγοι ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  1. ΒΕΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
  2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
  3. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Αντωνίου

ΕΑΝ…

  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεώργιος
  2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ του Νικολάου
  3. ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννης
  4. ΛΥΡΑΚΟΥ ΑΝΝΙΚΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του Δημήτριος
  5. ΜΠΙΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Δημητρίου
  6. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανάσιος

ΕΝΟΤΗΤΑ – ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝ.Α

  1. ΣΩΠΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ του Αθανασίου

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευσταθίου
  2. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΜΠΟΥΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
  4. ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

Comments are closed.